نوزاد تازه‌شکفته به گریه مبتلا بود. آن‌چنان اشک می‌ریخت که دمار از روزگار درآورده بود. صدای گریه‌هایش یک‌لحظه نیز ساکت نمی‌شد و طاقت همه را سرآورده بود.

پدر توان بردن نوزادش را برای مداوا به پزشک نداشت و او هم بی‌طاقت شده بود.

مادرکه دل‌شکسته و مأیوس بود و همراه نوزادش می‌گریست؛ رو به عکسی روی دیوار ملتمسانه شفای فرزندش را از جد آن پیر بزرگوار خواست و باهزاران دعا و صلوات عزیزش را در آغوش پُرمهر خویش به خواب دعوت می‌کند تا پلک‌های معصومش روی هم آرام گیرند.

فردای آن روز؛ نوزاد بدون آن‌که مثل روزهای قبل باناله‌هایش همه را دیوانه کند، چشمان زیبایش را بدون هیچ اشکی باطلوع آفتاب می‌گشاید. مادر باکمال حیرت و خوشحالی، فرزند معصومش را بغل گرفته و دور اتاق می‌چرخاند که می‌بیند هرلحظه نگاه نوزادش به قاب عکس آن سید بزرگوار می‌افتاد، لبخند می‌زند.

آن نوزاد؛ مردبارونی امروز است و آن قاب روی دیوار نیز، عکس بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران؛ حضرت امام خمینی(ره) بود.

مردبارونی - ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

شاید بعد از این پست برخی دوستان با بارانم قهر کنن؛ اما من به اعتقاداتم افتخار می‌کنم و این ماجرا نیز حقیقتی بود که سال‌ها برای کسی نگفته بودم و ارادت خاصی هم به این سیدبزرگوار از کودکی دارم.

یک‌ماه پیش با پدر و مادر نازنینم کنار حرم مطهر امام بودم که این تصاویر نیز به همون روزا مربوط می‌شه… یادش بخیر…!

در آستانه‌ی سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم که پیشاپیش این روزهای افتخارآمیز رو تبریک می‌گم…

دانلود آهنگ «ردپا۲» باصدای راتین رها و حمید فریزند هم‌اکنون از کانالم که در بیو موجود هست…

t.me/RatinFans

Baranam | بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها | مجتبی جعفری جُرجافکی | مردبارونیا دیوار ,نوزادش ,نوزاد منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مارکت برندینگ killer media | کیلر مدیا سایت خاص همکلاسی دانلود سرا خرید و فروش اینترنتی فیدخوان بلاگ پوستر سریع تر بازی کن پيج هاي اينستاگرام خواننده ها